دی وی دی فابریک برلیانس

مولتی مدیا برلیانس

دی‌وی‌دی فابریک برلیانس 

 

 

پخش فایل های تصویری و صوتی

 

مولتی مدیا برلیانس قابلیت پخش فایل های صوتی، ویدئو و یا تصاویر ذخیره شده بر روی دیسک های ذیل را دارا می باشد

*  DVD , DVD-R , DVD-RW

*  VCD

* Audio CD , CD , CD-RW

بدلیل تصویری بودن دی وی دی برلیانس کاربر براحتی میتواند فایل مورد نظر خود را از میان فایلهای مختلف دیسک، پیدا نماید. در سیستم برلیانس فایلهای صوتی، عکس و فیلم از یکدیگر تفکیک شده و کاربر براحتی میتواند فایل دلخواه خود را انتخاب و از آن بهره برداری نماید.

 

 رادیو

 

سیستم مولتی مدیا برلیانس دارای 5 باند است که شامل FM1 , FM2 , FM3 ,AM1 , AM2 میشود و هر باند، 6 ایستگاه را میتواند ذخیره کند. بنابراین دستگاه قابلیت خواندن 300 ایستگاه را بطور کلی دارد.

مولتی مدیا برلیانس دارای سیستم AF میباشد که میتواند با جایگزین نمودن فرکانس های جدید در هنگام حرکت خودرو و تشخیص قویترین ایستگاه رادیویی، سیگنال مناسب را دریافت نماید و اگر سیگنال ضعیف باشد، AF میتواند ایستگاه هایی را که همان برنامه را دارند جستجو کند.

  

صفحه نمایش لمسی

 

دی وی دی برلیانس دارای صفحه نمایش تمام لمسی TFT، 7 اینچی با رزولوشن 480*800 می باشد.

در سیستم مولتی مدیا برلیانس این امکان فراهم میباشد تا در شب هنگام کاربر براحتی با استفاده از کلید مخصوص میزان نور صفحه نمایش را کم و یا زیاد نماید. حتی اگر برای تمرکز بیشتر تمایل به خاموش نمودن صفحه نمایش داشت ، ضمن ادامه کار برنامه های مختلف دستگاه میتواند این کار را انجام دهد و براحتی با لمس کلید مربوطه، میتواند به شرایط قبلی صفحه نمایش باز گردد.

 

بلوتوث

 

شما میتوانید از طریق دستگاه دی وی دی برلیانس و گوشی هایی که به بلوتوث مجهز هستند، تماس تلفنی داشته باشد و یا تماس های خود را پاسخ دهید.

همچنین میتوانید از یک وسیله دارای بلوتوث موسیقی گوش دهید.

به منظور اتصال وسیله ی بلوتوث دارتان به dvd برلیانس لازم است که دی وی دی را با وسیله بلوتوث دار منطبق (pair) کنید. شما میتوانید تا 5 دستگاه را با این دی وی دی منطبق کنید. همچنین می توانید از طریق تلفن همراه، وسایل بلوتوث دار را جستجو کنید.

محدوده عملکرد بین دستگاه مولتی مدیا برلیانس و وسیله ی بلوتوث دار، تقریبا 5 متر است.

 

کارت حافظه

 

دی وی دی برلیانس قابلیت خواندن اطلاعـات موجود در کارتـهای حافظه Micro SD از جمله فایل های صوتی، ویدئویی و تصویری (عکس) دارا می باشد.

این دی وی دی ، USB تا حجم 32 گیگابایت را پشتیبانی می کند.

با استفاده از این تابع، میتوان محتویات Micro SD متصل به دستگاه را استفاده نمود. بدلیل تصویری بودن، باعث راحتی کاربر در یافتن فایلهای مورد علاقه خود میباشد. در این سیستم فایلهای صوتی , عکس و فیلم از یک دیگر تفکیک شده و کاربر براحتی میتواند فایل دلخواه خود را انتخاب و از آن استفاده نماید.استفاده از میکرو SD مموریهای بی کیفیت و غیر استاندارد است تاثیر نامطلوبی روی عملکرد دستگاه می گذارد.

 

فلش مموری

 

قابلیت خواندن اطلاعات موجود در فلش مموری از جمله تصویر، ویدئو و موزیک

dvd برلیانس،حداکثر USB تا حجم 32 گیگا بایت را پشتیبانی می کند. 

با استفاده از این تابع، کاربر میتواند محتویات فلش مموری که به دستگاه متصل نموده است را استفاده نماید. بدلیل تصویری بودن باعث راحتی کاربر در یافتن فایلهای مورد علاقه خود میباشد. در این سیستم فایلهای صوتی ,عکس و فیلم از یک دیگر تفکیک شده و کاربر براحتی میتواند فایل دلخواه خود را انتخاب و از آن استفاده نماید. استفاده از فلش مموریهای غیر استاندارد تاثیر نامطلوبی روی عملکرد دستگاه می گذارد.

 

سنسور دنده عقب (سنسور پارک) 

 

به وسیله سنسور دنده عقب، متراژ فاصله تا مانع به صورت گویا وتصویری، به راننده اطلاع داده می شود.

در هنگام استفاده از دنده عقب، در کنار نمایش دوربین ظاهر میگردد و کاربر را در هدایت بیشتر و با دقت عمل بالاتر، یاری میرساند.سیستم سنسور دنده عقب برلیانس در دستگاه مولتی مدیا برلیانس در کنار تصویر دوربین دنده عقب ظاهر شده و نمایش میزان فاصله هر یک از سنسورها تا موانع با ذکر میزان دقیق فاصله به کاربر نمایش خواهد داد و در همین حال با استفاده از سیستم آلارم صوتی در اطلاع رسانی بهتر کاربر را یاری میرساند.

 

دوربین دنده عقب (دید در شب)

 

قابلیت اتصال به دوربین دنده عقب (در صورت تجهیز) برای سهولت در پارک نمودن خودرو

این سیستم جزء وسایل کمک پارک برلیانس بوده و از یک دوربین دید در شب با کیفیت برخورداراست. دوربین دنده عقب برلیانس بصورت اتوماتیک در هنگام استفاده از دنده عقب روی صفحه نمایشگربرلیانس  ظاهر میشود و کاربر را در آگاهسازی از ناحیه عقب خودرو راهنمایی مینماید.

در صورت غیر فعال کردن این گزینه و قرارگیری خودرو در وضعیت دنده عقب پیغام « در حالت دنده عقب » نمایش داده شده و این حالت به منظور آرامش بیشتر راننده خودرو در هنگام دنده عقب می باشد.

 

رهیاب

 

سیستم مولتی مدیا برلیانس، مجهز به GPS یا سیستم رهیاب سخنگوی فارسی است؛ که شامل نقشه کل ایران می باشد. از جمله قابلیتهای GPS: مسیریابی، پیدا کردن تمامی مراکز مهم (نزدیکترین پمپ بنزین، بیمارستان و ...) و تمامی کوچه ها وبن بست ها، قابلیت نمایش دوربین های کنترل سرعت ، جستجو براساس پلاک و شماره تلفن و...

میتوان در یک کلام عنوان نمود که با سیستم رهیاب مولتی مدیا در تمام نقاط ایران، شما یک همسفر بومی آشنا به مسیر را همیشه در خودرو خواهید داشت.این جی پی اس تمامی اماکن و معابر کشور را بصورت نقطه به نقطه روی صفحه نمایش خودرو نمایش داده وبه کاربر در یافتن مسیر از موقعیت فعلی خود کمک میرساند. همچنین جی پی اس قادر خواهد بود با ثبت فرمان آدرس مورد نظر کاربر از سیستم تا رسیدن به محل مورد نظر کاربر، را هدایت نماید. تمامی مسیرها بصورت فارسی به شما آدرس داده میشود .

 

آنتن دیجیتال

 

قابلیـت اتصال آنتـن دیجیتال روی سیستـم، تا سـرنشینان در حال حرکت خودرو، برنامه های تلویزیونی را با کیفیت بالا ملاحظه نمایند.

 

مانیتور پشت سری (Headrest)

 

قابلیت اتصال به مانیتور پشت سری

چند نکته ایمنی در استفاده از ضبط برلیانس

 

* هرگز بدون گرفتن راهنمایی های تخصصی، دی وی دی برلیانس را باز یا تنظیم نکنید. سوالات تخصصی خود را از نمایندگی ها پرسش نمائید.

* در صورت کثیفی پنل جلو یا مانیتور دی وی دی، لطفا با استفاده از پارچه سیلیکونی و یا مواد شوینده خنثی، لکه ها را از بین ببرید. 

* در صورتیکه ماشین را به مدت طولانی در هوای گرم یا سرد متوفق کرده اید تا زمانیکه دمای ماشین عادی نشده dvd را روشن نکنید.

* ال سی دی مانیتور(صفحه نمایش) DVD را از ضربه های شدید مراقبت نمائید.  

 


تجهیزات جانبی همراه دستگاه مولتی مدیا برلیانس

 


سایر ویدئوها درباره پارکابی سوزوکی ویتارا ؟ 

 

 میزان رضایتمندی مشتریان از خرید محصول پارکابی سوزوکی ویتارا 

 

 

میزان رضایتمندی مشتریان از محصول پارکابی سوزوکی ویتارا

طراحی

94%

کیفیت

87%

کارایی

82%

خدمات پس از فروش

88%

تعداد نظر دهندگان به تفکیک سال

 

محدوده سنی شرکت کنندگان در نظر سنجی

 


نظرات مشتریان درباره پارکابی سوزوکی ویتارا ؟

 

 سلام دوستان به نظرتون پارکابی سوزوکی نمایندگی ارزون تر میده یا دهکده ؟

داداش دهکده ارزونتر میده

 چقدر برای پا رکابی وقت گرفت؟

داداش اینقدر سریع کار انجام میدن من ۴:۳۰ اونجا بودم هم پارکابی دو طرف نصب کرد هم ست کامل زه  واسم نصب کرد تو ۲۰ دقیقه تموم شد

 توی 20 دقیقه؟

درود دوستانی که پارکابی نصب کردند راهنمایی کنند تا چه وزنی را تحمل میکند؟

 سلام بله تا ٢٠٠ كيلو تست شده و بدون خم شدن پارکابی تا ٢٠٠ کیلو وزن را تحمل می کند.

 

 

 


شما چطور صفحه فروش پارکابی سوزوکی ویتارا ، را پیدا کردید

شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر مارا در جستجوگرها پیدا کردید

پارکاب سوزوکی , پارکابی سوزوکی ویتارا , پا رکابی سوزوکی ویتارا 

 

جاپایی سوزوکی ویتارا , parekabi , pa rekabi , pa rekaby , par\hv;hfd s,c,;d ,djhvh